Aktualności

Ostatnie dni stażu w Grecji

To już ostatnie dni stażu naszych logistyków w Grecji. Poza codziennymi obowiązkami, które obejmowały m.in. planowanie i organizowanie procesów transportowych, organizowanie pracy magazynów, czy dokumentowanie realizacji procesów transportowych, mieli również okazję poznać grecką historię i kulturę oraz zwiedzić wiele historycznie ważnych punktów na mapie Grecji. 
Mamy nadzieje, że staż zorganizowany przez naszą szkołę był dla naszych uczniów owocnym doświadczeniem, które zostanie z nimi na wiele lat i zaprocentuje w przyszłości. 
Trzymamy kciuki za ich bezpieczny powrót do Polski.  
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu realizuje projekt pt. „Europejski start po umiejętności zawodowe – Logistycy Technikum w Siewierzu na Pelopenezie”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027.  
  
Projekt jest realizowany na zasadach programu Erasmus+, ale dofinansowany z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, którego beneficjentem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Projekt otrzymał numer 2022-1-PL01-KA122-VET-000068799 i jest realizowany w okresie 1.09.2023 – 31.08.2024. Dofinansowanie projektu wynosi 319893,46 zł.  
  
#FunduszeUE#FunduszeEuropejskie 
 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.