Aktualności

Narodowe Czytanie w siewierskiej bibliotece

9 września w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Siewierzu odbyło się Narodowe Czytanie powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.

Trzej uczniowie z naszej szkoły: Tomasz Machura, Piotr Hadrych i Alan Tylec pod opieką bibliotekarki Anny Poznar wcielili się w postaci z powieści. Uczniowie witali przybyłych gości, rozdawali drobne upominki i uatrakcyjnili akcję, promującą czytanie dzieł polskiej literatury.

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.