Aktualności

XXVI Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2024

Uczniowie klasy 5 Technikum i 4 Liceum niedługo zostaną absolwentami szkoły i pójdą w świat swoją drogą.
Dlatego czas pomyśleć o tym, co dalej?
19 marca wybrali się do Spodka w Katowicach na Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2024. Był to bardzo owocny wyjazd, gdyż zapoznali się z bogatą ofertą kontynuacji edukacji i pracy w kraju i za granicą. Wśród wystawców były uniwersytety, uczelnie oraz placówki edukacyjne z całej Polski, które przedstawiły aktualną ofertę. Bardzo cenna była możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uczelni w Katowicach, Wrocławiu, Gliwicach, Krakowie czy Warszawie.
Dużą popularnością cieszyło się także stoisko AMAZOZNU, na którym uczniowie mogli zapoznać się z możliwością pracy w tej firmie.


 
 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.