Aktualności

Jak walczyć z depresją?

,,Jak walczyć z depresją”……
to temat prelekcji, która odbyła się w piątek 15.05.2024 roku  w Bibliotece w Siewierzu. Prelekcję prowadził przedstawiciel Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Będzinie  Pani Monika Skóbel. W prelekcji brali udział uczniowie klasy 1 A Liceum w Siewierzu. Prelekcja miała na celu poszerzenie wiedzy młodzieży na temat przyczyn i objaw zaburzeń depresyjnych. Młodzież klasy pierwszej dowiedziała się w jaki sposób należy reagować i jak pomagać osobom chorym. Bo depresja to choroba i dotyka coraz więcej dzieci i młodzieży. Uczniowie mieli również okazję brać udział w praktycznych ćwiczenia z interesującą dyskusją. Prelekcja zakończyła się niesamowitym filmem edukacyjnym ,, o depresji prawie wszystko’’.

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.