Aktualności

Kolejne remonty w naszej szkole!

Tym razem unowocześniono pracownię chemiczną, w której odmalowano ściany, drzwi i parapety. Zamontowano także szafkę wraz z umywalkami i podgrzewaczami wody oraz zakupiono dwa stoły służące do doświadczeń chemicznych. Ściany obklejono fototapetami i ozdobnymi elementami.

Można powiedzieć, że sala przeszła przez pełnowymiarową reakcję chemiczną, a wyniki są po prostu bombowe 😉

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.