Aktualności

Etiuda dla mieszkańców

26 kwietnia odbył się spektakl dla mieszkańców miasta i gminy Siewierz w reżyserii p. Ireny Kmiecik, a w wykonaniu szkolnego koła teatralnego Alter Ego działającego w naszej szkole.

Na scenie wystąpili: - p. Anna Poznar (matka Baczyńskiego), Jakub Czekaj (Baczyński), Aleksandra Paczyńska (żona Baczyńskiego), Tomasz Matan (powstaniec), Igor Skórka (powstaniec), Tomasz Machura (powstaniec), Piotr Hadrych (powstaniec), Alan Tylec (powstaniec), Wiktoria Bubel (anioł), Oliwia Antkiewicz (sanitariuszka), Amelia Feliszewska (sanitariuszka), Zuzanna Bagińska (narrator), Patryk Tylenda (narrator), Irena Kmiecik (głos Anioła).

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że etiuda o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim "Przebudź się, jesteś wolny..." dostarczyła Państwu wielu wzruszeń i pozytywnych doznań.

 

Powiązane

Partnerzy szkoły


 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych  
im. Jana Pawła II w Siewierzu
ul. Tadeusza Kościuszki 15
42-470 Siewierz
 
tel. kom.: +48  721 144 111
tel. stac.: (32) 67 416 12
e-mail: sekretariat@zsoits.edu.pl
 
Skrytka ePUAP: /LOiT_ZSOiTSiewierz/SkrytkaESP

Lokalizacja

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona internetowa www.zsoits.edu.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.