Takich łazienek nie ma w żadnej innej szkole!

Czy wyobrażasz sobie, że wchodzisz do szkolnej łazienki, która wygląda jak galeria sztuki pop art? Jest kolorowa, nowoczesna i elegancka i... aż chce się zrobić zdjęcie grafikom, które się w niej znajdują!

Brzmi jak sen? Jeśli tak, to on  się ziścił w naszej szkole!

W ferie szkolne toalety na pierwszym i drugim piętrze przeszły totalną metamorfozę.

Toaleta chłopców została przemalowana na elegancki kolor kawy z mlekiem. Umieszczono w niej szafkę w kolorze strukturalnego betonu, zamontowano umywalki nablatowe, zawieszono lustra w czarnych ramach, na drzwiach w kolorze szafki zamieszczono viralowe naklejki, które przyciągają wzrok i... wprawiają w dobry humor. Całość dopełniają czarne dodatki.

Toaleta dziewcząt to z kolei istna feeria barw. Jasnofioletowe ściany, srebrne i czarne lustra, elegancka armatura, nablatowe umywalki, toalety, z deskami samoopadającymi, różowa skrzyneczka z środkami higienicznymi, kwiatek doniczkowy, stylowy taboret, półka na torebkę i to, co przyciąga oko najbardziej -  drzwi w stylu pop-art!

Obie toalety zostały zaprojektowane przez panią dyrektor Martę Szczerbę i wicedyrektor Olgę Dydak.

Efekty możecie podziwiać w fotogalerii. Nasze szkolne toalety robią wrażenie, prawda?