WAŻNE: Konsultacje z nauczycielami odbywają się zgodnie z poniższym harmonogramem.
Ze względu na sezon chorobowy, zalecamy wykonanie telefonu do sekretariatu szkoły, celem potwierdzenia dostępności nauczyciela w danym dniu.
Jeżeli mają Państwo potrzebę rozmowy z nauczycielem w innym terminie, prosimy o wcześniejsze umówienie się.
Rozmowy nauczycieli z rodzicami nie mogą odbywać się w czasie, kiedy nauczyciel prowadzi lekcje, pełni dyżur na korytarzu szkolnym czy wykonuje inne obowiązki zlecone przez dyrektora szkoły.
Harmonogram konsultacji w roku szkolnym 2023/2024
Imię i nazwisko nauczyciela |
Dzień konsultacji |
Godzina |
Adamus Iwona |
poniedziałek, środa |
7:10 – 7:40 |
Będkowska Edyta |
środa, piątek |
7:20 – 7:50 |
Buryan-Machura Agnieszka |
czwartek |
10:30 – 11:00 |
Chabińska Bożena |
poniedziałek |
9:25 – 10:25 |
Czerwińska Inez |
czwartek piątek |
10:40 - 11:10 10:25 - 10:55 |
Dybowska Joanna |
piątek |
8:05 - 8:35 |
Dydak Olga |
poniedziałek |
12:55 – 13:55 |
Dyrda Katarzyna |
poniedziałek czwartek |
7:20 - 7:50 7:20 - 7:50 |
Frączek Aneta |
czwartek |
15:00 - 16:00 |
Horbatowska Elżbieta |
poniedziałek |
7:10 - 7:40 |
Idziak-Maciaszek Anna |
czwartek |
12:00 – 13:00 |
Jankowska Karolina |
czwartek |
7:30 – 8:30 |
Karmańska-Kocznur Ewa |
piątek |
10:15 – 11:15 |
Kieller-Bańka Anna |
poniedziałek czwartek |
13:45 - 14:15 13:40 - 14:10 |
Kobiński Mariusz |
piątek |
13:45 - 14:45 |
Kosteczka Urszula |
piątek |
11:00 - 12:00 |
Kozak Jolanta |
piątek |
10:25 - 11:25 |
Kozak Zbigniew |
czwartek |
11:15 – 12:00 |
Kuzber Edyta |
środa czwartek |
8:10 - 8:40 7:10 - 7:40 |
Kwiecień Krystian |
piątek |
10:15 – 11:00 |
Machura Aneta Antonina |
wtorek |
11:35 - 12:05 |
Machura Robert |
podczas zebrań z rodzicami |
- |
Machura Aneta Magdalena |
piątek |
11:00 – 12:00 |
Mazur Małgorzata |
poniedziałek, środa |
07:30 – 07:50 |
Michalak Jacek |
wtorek piątek |
11:15 – 12:00 9:20 – 9:30 |
Nawrot Dariusz |
wtorek, czwartek |
7:10 - 7:40 |
Nowak Agnieszka |
środa, czwartek, piątek |
7:20 - 7:40 |
Nowak Ewa |
wtorek, czwartek, piątek |
7:20 - 7:40 |
Owczarek Ewelina |
wtorek |
10:15 - 11:15 |
Poznar Anna |
środa |
12:30 - 13:00 |
Szczerba Marta |
środa |
12:00 – 13:00 |
Szymkiewicz-Rzepecka Marzena |
poniedziałek wtorek |
11:15 – 11:45 9:30 – 10:00 |
Urbańczyk Witold |
poniedziałek czwartek |
12.50 - 13.45 7.45- 7.50 |
Waluda Jowita |
poniedziałek |
16:30 – 17:00 |
Warmuz Urszula |
piątek |
9:00 - 9:30 |
Złocki Grzegorz |
poniedziałek |
12:55 - 13:25 |