Szlachetna PACZKA

Wraz z uczniami z Samorządu Uczniowskiego wybraliśmy po raz kolejny z bazy rodzin Szlachetna PACZKA osobę, której pomożemy w tej edycji.

Jest nią Pani Dominika, 23-letnia samotna przyszła mama. Pani Dominika wiodła z pozoru spokojne życie, jednak już od najmłodszych lat borykała się z problemami rodzinnymi. W dorosłym życiu poznała partnera. Uważała go za wspaniałego człowieka. Niestety sielanka nie trwała długo. Także i on powielił schemat z dzieciństwa kobiety. W chwili obecnej jest w zawansowanej ciąży, pozostawiona sama sobie bez pomocy ze rodziny. Każda nerwowa sytuacja, czy niepotrzebny wysiłek mogą wywołać przedwczesny poród, dlatego boi się o syna, który ma przyjść na świat już niebawem. Kobieta utrzymuje się z pensji w wysokości 2350 zł. Opłata należności pochłania z jej budżetu 1830 zł, po ich odliczeniu pozostaje jej 520 zł miesięcznie do dyspozycji.

Wszystkie potrzebne artykuły prosimy o przynoszenie do szkoły najpóźniej do 2 grudnia 2022r.

Najważniejsze potrzeby Rodziny:

1. Wózek 2w1
  2. Łóżeczko dziecięce
  3. Żywność trwała
  4. Środki czystości
  5. Ubranka dla dziecka
  6. Kosmetyki oraz pieluchy dla dziecka
  7. Wyposażenie domu (kołdra, poduszki, pościel, itp.)

Szczegółowe informacje zostały już przekazane przedstawicielom Samorządów Klasowych. Można je też znaleźć pod linkiem https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/96329/2289?fbclid=IwAR3r6mLO62Nu17S_0MSOzL-uz07iGk2H5Yh09pjlAwivwNMXv_rdGAI-fIA

Liczymy na Wasze wielkie serca!