Lista Laureatów XX. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 15 grudnia 2022 r. odbyły się eliminacje XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, organizowanego przesz naszą szkołę.

W Eliminacjach wzięło udział 33 uczestników z różnych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa śląskiego, spośród których Jury wyłoniło następujących laureatów:

W kategorii „Szkoła Podstawowa” nagrodzone zostaną następujące osoby:

- Jakub Karwacki – Szkoła Podstawowa im. Emilii Gierczak w Gródkowie

- Alicja Drygalak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

- Nadia Białas - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

- Iga Łukasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelisławicach

- Magdalena Góralczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach

- Karolina Kosovska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księstwa Siewierskiego

- Lena Sobisz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu

W kategorii „Szkoła Ponadpodstawowa” nagrodzone zostaną następujące osoby:

- Karina Włosek – CKZiU w Będzinie

- Wiktor Strzemiński – I Liecum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Będzinie

- Zuzanna Korpok – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

- Martyna Woźniak – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu

- Duet Amelia Machura & Amelia Wyszyńska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu

- Alicja Massot - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu

- Marta Marszałek – Technikum nr 4 Transportowe w Sosnowcu

- Milena Konieczna - Technikum nr 4 Transportowe w Sosnowcu

Wszystkich laureatów zapraszamy na „Galę zwycięzców” w dniu 20 grudnia 2022 r. do Miejsko Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu, podczas której zaśpiewają swoje utwory z eliminacji, nastąpi ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród. Koncert rozpoczyna się o godzinie 10:00, jednak ze względów organizacyjnych prosimy laureatów o przybycie na godzinę 9:30. Przypominamy również o zabraniu podkładu do swojego nagrania.

Do zobaczenia!